Něco málo o mně

Jmenuji se Milan a narodil jsem se ve stejném roce, kdy zemřel španělský diktátor Francisco Franco. Po absolvování jihlavského gymnázia jsem začal studovat pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor španělština - tělesná výchova. Po náročné operaci v ÚVN Praha jsem musel zanechat studium Tv a ke španělštině jsem si přidal geografii. Školu jsem zakončil v roce 2002 a z malebných jižních Čech jsem se vrátil na rodnou Vysočinu. Se svou rodinkou, kterou tvoří dvě malé děti a manželka Zuzka, bydlím v  Jihlavě. Po ukončení studia jsem nastoupil do školství a "kantořině" se věnuji dodnes. Na své škole mám nadstandardní pracovní podmínky, všechny své hodiny učím ve skvěle vybavené učebně s interaktivní tabulí a mám tu fajn kolegy - i z těchto důvodů jsem prozatím ve školství vydržel. Pro své žáky organizuji letecké výukově poznávací zájezdy do Španělska.

Každý rok jezdím do Španělska, v současné době skoro pokaždé s rodinou. Tuto zemi jsem si zamiloval, mám zde kamarády a zajímám se o ní.

Mám rád: svoji rodinu, svoji práci, cestování, Španělsko, španělštinu, jižní Čechy, šlechtickou větev Rožmberků, kvalitní víno, opravdové kamarády

Nesnáším: lež, závist, úklid, agresivní řidiče a vstávání

Já a moje rodinka v jihovýchodním Španělsku u slané laguny Mar Menor

Kontaktovat mě můžete na e-mailu milan@mojespanelsko.cz